Agata Śliwińska
+48 882 193 804

Projekt Indywidualny

Czy Twoje Dziecko ma ulubioną zabawkę, bez której nigdzie się nie rusza? A może uwielbia swojego pupila? Może chcesz podarować wszystkim swoim Dzieciom wyjątkową Fotobaśń, w której całe rodzeństwo będzie przeżywać wspaniałe przygody?

Jeśli tak to projekt Indywidualny Fotobaśni jest dla Ciebie.
Poniżej znajdziesz formularz Zamówieniowy.
Końcowy efekt
To niepowtarzalna książka

Przygotowanie Fotobaśni indywidualnej zajmuje nam około miesiąca. Wymyślenie bajki napisanie tekstu a potem ułożenie ilustracji. Przed oddaniem Baśni do druku oddajemy ją do obejrzenia Tobie.

Autorski tekst
0%
Autorskie ilustracje
0%
Formularz Zamówieniowy

Liczba głównych bohaterów:

Fotobaśń Indywidualna

Czy chcesz otrzymac fakturę?

TakNie

Zapoznałem się z regulaminem i zgadzam się na jego warunki

Nietuzinkowa opowieść z Twoim dzieckiem w roli głównej

Czy Twoje dziecko ma ulubione zabawki, kocyk czy przytulanki, bez których nigdzie się nie rusza? Razem odkrywają z nim świat, śpią oraz jeżdżą na rodzinne wakacje? A może maluch ma pewną cechę charakterystyczną – pasję, hobby czy styl zachowania? Bajka o dziecku w naszym wykonaniu zbierze te elementy w całość, wplecie je do barwnej opowieści, w której to maluch staje się bohaterem. Otaczają go znajome przedmioty i sytuacje, dzięki czemu z dużą łatwością odnajduje się w rzeczywistości przedstawionej. Ale książka pokazuje też inny, niezwykły świat, w którym Twoja pociecha może pogawędzić z pingwinem czy wespół z Wrzosową Wróżką, poszukać magicznego medalionu.

Twoje dziecko bohaterem bajki!

Piękno książek i opowieści tkwi w tym, że wszystko w nich może się zdarzyć. Magia spotyka się z codziennością, zwierzęta wkraczają do ludzkiego świata jako pełnokrwiści bohaterowie, a przyroda okazuje się najlepszym przyjacielem. Bajka o Twoim dziecku daje mu możliwość przeżycia kolejnych żyć, wyobrażenie siebie samego w nowych i zaskakujących sytuacjach. Przychodzi mu to z łatwością, bowiem przeglądając karty książki, widzi swoje imię, swoje zdjęcia, a także czyta o ukochanych przez siebie zabawkach oraz przedmiotach. Pisane i projektowane przez nas książkowe baśnie to twórcze oraz kreatywne działanie. Wykreujemy dla Twojej pociechy niezwykłe światy na bazie kilku wskazówek na temat jej preferencji oraz upodobań.

Autorka przy pracy

Nietuzinkowa opowieść z Twoim dzieckiem w roli głównej

do pobrania makieta na opakowanie

Narzekasz, że w książkach dla dzieci nie ma silnych kobiecych bohaterek? A może chcesz nauczyć swoje dziecko określonych postaw, tolerancji lub właściwego traktowania zwierząt?  Czy wiesz, że poprzez opowieści, możesz zwiększyć pewność siebie swojej pociechy? Bajki personalizowane, stworzone przez Fotobaśnie, to doskonały sposób na edukację oraz ukształtowanie malucha, przekazanie mu określonych myśli czy idei. Na kartach powieści, dziecko stawianie jest w określonych sytuacjach, spotyka się z innymi bohaterami, wchodząc z nimi w interakcje, rozmawiając oraz pomagając.

Nasze książki mają pozytywny wydźwięk i uczą poprzez zabawę. Nie dzielimy świata na biały i czarny, tworząc opowieści, pokazujemy, że rzeczywistość jest bardziej złożona, ale też fascynująca oraz czekająca na eksplorację. Twoje dziecko staje się bohaterem bajki jedynej w swoim rodzaju, stworzonej tylko dla niego, pełniącej rolę edukacyjną oraz rozrywkową. Dzięki temu może poczuć się wyjątkowe. Z tego powodu autorska i spersonalizowana baśń staje się doskonałym prezentem urodzinowym czy świątecznym. Dostarcza dziecku ogrom radości i niezapomnianych chwil.

Nietuzinkowa opowieść z Twoim dzieckiem w roli głównej

Wrzosowa Wróżka okładka

Tworzone w Fotobaśni książki to nie tylko autorskie opowieści, napisane specjalnie dla Hani, Kasi, Marka czy Krzysia. To także artystyczne i całkowicie oryginalne, przyjemne dla oka rysunki, które ułatwiają wyobrażenie sobie bajkowego świata. Barwne ilustracje zdobią karty powieści. Towarzyszą im zdjęcia Twojego dziecka, bohatera książki, wplecione pomiędzy wizerunki innych postaci z baśni. W ten sposób niemożliwe staje się możliwe. Dziecko ma wspólną fotografię z mityczną odkrywczynią oceanów, syreną, gadatliwym żółwiem czy czarodziejem pojawiającym się jedynie o świcie.

Jeśli Twoja pociecha szczególnie lubi jeden kolor czy kształt, to kierujemy się tym, tworząc autorską baśń. Projekt graficzny może być utrzymany w określonych gradientach czy tonacjach lub też zaskakiwać feerią barw. Bajki personalizowane i książki dla dziecka z malunkami potrafią też kształtować zmysł estetyczny malucha. Być może taki podarunek, otrzymany w dzieciństwie, zainspiruje go do odkrywania, kreowania lub do realizacji innych marzeń? To właśnie na etapie pierwszych lat życia kształtują się postawy oraz sposoby patrzenia na świat, które uwidaczniają się w dorosłym życiu. To wtedy maluch uczy się tego, że jest zdolny do wielkich rzeczy oraz wystarczająco pewny siebie, by sięgać po to, o czym marzy.