Agata Śliwińska
+48 882 193 804

miłego dnia

Ciekawy pomysł żeby miło zacząć dzień:-)
Wydrukuj miłą kartkę i dopisz kilka słów od siebie:-)
Kliknij w strzałkę, żeby pobrać kartkę

Dziś obudziło mnie słońce i prawdziwa złota, polska jesień. Czy jest coś piękniejszego od kubka kawy w taki poranek? Zrób przyjemność komuś kogo kochasz (lub choćby lubisz), zostawiając mu pod kubkiem nastrojową kartkę z miłym słowem. Resztę możesz dopowiedzieć sam:)

Nie zmarnuj soboty, by powiedzieć komuś, że go kochasz:)

Po ostatnim ciągu długich, deszczowych dni, jesień stała się w końcu dla nas łaskawsza przeistaczając się w prawdziwie złotą prę roku. Nic tak nie podnosi na duchu, jak poranna dawka pięknego wrześniowego słońca i kubek gorącej kawy (lub herbaty – wedle uznania).

Weekend zapowiada się całkiem pracowicie, tym bardziej, że w poniedziałek chciałabym na stronie fotobaśni zamieścić również sklep z pięknymi personalizowanymi produktami. Będą wydruki na płótnie, kartki okolicznościowe, kubeczki oraz medaliony.
Wszystko z Twoim Dzieckiem i uśmiechniętymi zwierzakami znanymi z naszych Baśni:)
Tymczasem mija nam sobota, ale nie szkodzi. Kartkę możecie wydrukować dowolnego dnia. Możecie ją podłożyć pod kubek z gorącą kawą dla Waszych ukochanych, lub przypiąć na lodówkę. Równie dobrze sprawdzi się na przykład na poduszce z Waszym dopiskiem, np: „Zapraszam na malinową herbatę”. Nie marnujcie dnia, żeby powiedzieć Temu komuś jak bardzo go kochacie, niezależnie czy to mały czy duży człowiek:)
Miłego dnia Bąble:)
Kliknij w strzałkę, wydrukuj i życz komuś czegoś miłego:)

Comments (2)

Cudowny pomysł. Niby drobiazg,a może rozświetlić komuś dzień 🙂

To prawda! Szkoda, że nie widziałaś jak ucieszył mój Mąż:) Pozdrawiam Ciepło:)

Leave a comment