Agata Śliwińska
+48 882 193 804

Do pobrania makieta Zielone Miasto

do pobrania
gotowe makiety
Kliknij w strzałkę i pobierz makietę, którą możesz wraz z dzieckiem obkleić pudełko po paście do zębów:) Świetna zabawa na sobotę, a przy okazji zbędny karton może zyskać nowe życie:)

Nie marnujemy soboty – to hasło cosobotniego posta, który możecie znaleźć na stronie Fotobaśni. Sobota, to czas, który możemy świetnie wykorzystać. Dla wielu ten dzień oznacza cotygodniowe zakupy, siatki pełne niezbędnych na cały tydzień produktów. Kupujemy mnóstwo rzeczy, których opakowania służą tylko do przyciągania oczu klientów. Potem nie nadają się już do niczego, chyba że damy im drugie życie.

Dlatego specjalnie dla tych Rodziców, którzy po zakupach chcą spędzić czas z dzieckiem, przygotowałam ręcznie malowaną makietę, którą można okleić zbędne opakowania. To pozwoli zamienić zwykłe pudełka nadające się do kosza w plac dziecięcej wyobraźni, a przede wszystkim ręczne robótki to świetny sposób na wartościowe spędzanie czasu z Pociechą:)

Plik zawiera dwie kartki A4 w formatach .pdf oraz .jpg. Wystarczy pobrać, otworzyć, wydrukować na grubszym papierze i obkleić w tym wypadku pudełko po paście do zębów. Nic prostszego.

Zapraszam za tydzień – w przyszłą sobotę makieta pendolino:)

Kliknij w strzałkę by pobrać darmową makietę Zielone Miasto
…Jeśli macie własne propozycje na makiety do pobrania, zostawcie je w komentarzu:)

Related Posts

Leave a comment